DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.4 TL

KARADERE VE ÖZDEMiR’E DESTEK

3 yıl önce
442 kez görüntülendi

KARADERE VE ÖZDEMiR’E DESTEK
Reklam

AK Parti Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk, Kadir Aydın ile AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir’e tam destek verdiler.31 Mart Yerel Seçimlerine günler kala AK Parti Espiye Belediye Başkan adayı, meclis ve İGM üyeleri için tanıtım toplantısı yapıldı.
Grand Karadere Düğün salonunda yapılan tanıtım toplantısına ilgi büyük oldu.

İGM Üyesi Mehmet Abdioğlu’nun sunduğu tanıtım toplantısında AK Parti Özcan Özdemir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, AK Parti Sabri Öztürk ile AK Parti Kadir Aydın birer konuşma yaparak, Espiyeli seçmenlerden destek istediler.
Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir, 10 yıl içerisinde beldeye yaptığı hizmetleri dile getirerek, belde halkından bir dönem daha yetki istedi.5 yıl içerisinde yaptığı hizmetleri açıklayan Espiye Belediye Başkanı ve başkan adayı Mustafa Karadere, “görevde bulunduğumuz süre içersinde yaptığımız hizmetler yapacağımızın teminatıdır.24 saat halkımıza hizmet etmek boynumuzun borcudur.23 belediye den birisi olan Espiye belediyesinin hiçbir kuruma borcu yoktur. Espiye’nin kaybedecek zamanı yoktur. Herkes elini vicdanına koyarak oy versin. Hizmetlerin devamını istiyorsanız bizlere tekrar görev veriniz. Kazandığımız takdirde hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz “dedi.
AK Parti Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk, Kadir Aydın ve AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı’da yaptıkları konuşmada, “Belediye Başkanımız Erol ve Mustafa Karadere ilçeye on beş yıl içinde önemli hizmetleri kazandırmıştır. Mustafa Karadere ve Özcan Özdemir, yeniden AK Parti’den aday oldular. İnşallah ilçe halkının desteğiyle her ikisi de tekrar seçilip yeni projeleri de ilçeye kazandıracaklar. Kardere ve Özdemir başkanlarımızın ilçeye ve beldeye yapacak oldukları her projenin arkasındayız. AK Parti iktidarında Espiye ilçesine ve Soğukpınar beldesine hak ettiği hizmetleri getirdik. Bu hizmetleri inşallah bundan sonrada getirmeye devam edeceğiz. Bizler gücümüzü sizlerden alıyoruz. Destek sizlerden hizmet bizlerden ”şeklinde konuştular.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık