DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

KALEBOYNU MAHALLESiNiN YOL SEViNCi

3 yıl önce
406 kez görüntülendi

KALEBOYNU MAHALLESiNiN YOL SEViNCi
Reklam

Kaleboynu Mahallesinde Betonlaması Yapılan 2400 Metre Beton Yol Düzenlenen Açılış Töreniyle Hizmete Açıldı.

Yoğun katılımla gerçekleşen tören ile betonlama işlemi tamamlanan yol ulaşıma açıldı.
Açılışta Kaleboynu Mahalle Muhtarı Ahmet Demir, Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve İlçe Kaymakamı Dede Musa Baştürk birer konuşma yaptılar.

Kaleboynu Mahallesi Muhtarı Ahmet Demir,”Mahallemizdeki betonlama çalışması mahalle halkımız için çok önemli bir gelişme, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye ve Fen İşleri Personellerine Mahalle halkım adına teşekkür ediyorum” dedi.
Belediye Başkanı Mustafa Karadere konuşmasında, Kaleboynu Mahallemiz ’de uzun yıllardır sorun olan bu yolu hizmete açmış bulunmaktayız. Betonlanan yolumuzda 1650 metre küp istinat duvarı, 3000 metreküp yol dolgu çalışması, 2400 metre yol betonlaması yapılmıştır. Yolun ulaşıma açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yapılan bu hizmetler ilçemize hayırlı uğurlu olsun vatandaşlarımız her şeyin en iyisini layıktır. Biz Espiye Belediyesi olarak maddi manevi her zaman sizlerin yanındayız” dedi.
Açılış Törenine İlçe Kaymakamı Dede Musa Baştürk, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özkan Ardal, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Akkaya, Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın, Kadın Kolları Başkanı Pınar Karaman, Gençlik Kolları Başkanı Samet Önal, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları ve mahalle halkı katıldılar.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık