DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

JANDARMA TEŞKiLATININ 183. YILI KUTLANDI

3 ay önce
288 kez görüntülendi

JANDARMA TEŞKiLATININ 183. YILI KUTLANDI
Reklam

Jandarma teşkilatının 183. kuruluş yılı Espiye’de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Jandarma teşkilatının kuruluşunun 183. yılı münasebetiyle Espiye İlçe
Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan ve Jandarma personeli, İlçe Kaymakamı Taner Tengir’i makamında ziyaret ederek günün anısına çiçek takdim ettiler.
Jandarma teşkilatının 183. kuruluş yılını kutlamak amacıyla Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, İlçe Emniyet Müdürü Birkan Erden ile Emniyet personelleri, İlçe Jandarma personeli aileleri,Espiye Asliye Ceza Hakimi Kürşat Erdoğan, Espiye Asliye Hukuk Hakimi Yunus ÖZBEK, Espiye C.Savcısı Çağatay YAKARER,Milli Eğitim Md. Ömer KARAKAYALI, cezaevi Müdürü Orhan Akpınar,SYDV Müdürü Özlem ÇAL DURAN,Eti Bakır A.Ş. Müdürü Yalçın KILIÇKAPLAN ve Muhasebe Müdürü Cihan TATAR,İlçe Sağlık Müdürlüğünü
Temsilen Dr. Gizem EYÜPOĞLU, Dr. Büşra MOR, Dr.Rıdvan TOKALAK, Ebe Nuran DESTEK, Sağlık Memuru Murat ERKAN,Boncukcu Muh. Halil GÜÇ,Esentepe Muh. Çetin DUTAL,Taflancık Muh. Turgut ÇELİK,Direkbükü Muh. Şakir KIR,Adabük Muhtarı Mustafa METİN,Yeniköy İlkokulu Müdürü Fatih AYGÜL ve Md. Yrd. Hami Yıldırım,Denizcilik Lisesi Müdürü Nihat Erdoğan,Tosun Katı Yakıt Mustafa HÜRÜZ,Eren Granit İbrahim DEMİR, İGM Üyesi Mürsel ÖNAL,AK Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın ve yönetim kurulu,Kadın Kolları başkanı Sunay Çapkın ve yönetim kurulu üyeleri,CHP ilçe Başkanı Eşref Bodur ve yönetim kurulu,İYİ Parti İlçe Başkanı Adnan ŞAHAN ve yönetim kurulu, MHP İlçe Başkanı Mustafa Akgün ve yönetim kurulu,Deva Partisi İlçe Başkanı Sezai Kahveci ve yönetim kurulu,Soğukpınar Beldesi Eski Başkanı Özcan ÖZDEMİR,Karaca Simit Eyüp KARACA,Yöremiz Gazetesi ekibi,Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Salih Yanık ve yönetim kurulu üyeleri, Şoförler Odası Başkanı Salih Demiröz ve yönetim kurulu üyeleri,Kamyoncular Kooperatifi başkanı Başkanı İsmail Güngör ve yönetim kurulu üyeleri ile çeşitli kurumlar ve vatandaşlar Jandarma komutanı Üsteğmen Barış Doğan ve personelini ziyaret ederek, görevlerinde başarılar dilediler.
Espiye İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan Jandarma teşkilatının 183.kuruluş yılı münasebetiyle İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden yetkililere ve STK temsilcilerine ve ilçe halkına ayrı ayrı teşekkür etti.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık