DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

JANDARMA KOMUTANI, GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

4 yıl önce
322 kez görüntülendi

JANDARMA KOMUTANI, GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ
Reklam

Espiye İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özkan ARDAL, gazetemizi ziyaret etti.
Ziyarette, Gazetemiz İmtiyaz sahibi Ziya Gökçe ve Yazı işleri Müdürü Yeliz Kabagöz ile görüşen İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özkan ARDAL, Espiye halkının içten samimi olmasının kendisini son derece mutlu ettiğini, halkın can ve mal güvenliği için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.
İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özkan ARDAL “ Basın milletin müşterek sesidir. İyi niyetli kullanıldığı takdirde bir öncü durumunu alır. Bazı olayların çözülmesinde zaman zaman basınında etkisi oluyor. Her kurum bu ülkenin güvenliği ve çıkarları için çalışmalı, o zaman başarı elde edilir” dedi.
Espiye’de yapılan çalışmalar ile vatandaş-devlet arasında kurulan ilişkileri pekiştirmeye devam edeceklerini ifade eden Yüzbaşı Özkan ARDAL , “Geçmişte halkımızla kurulan güzel ilişkileri bizlerde sürdüreceğiz. Bu doğrultU da bizlere destek olan herkese çok teşekkür ederiz.” diye konuştu.
Gazetemiz İmtiyaz sahibi Ziya Gökçe, Yüzbaşı Özkan ARDAL’a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine teşekkür etti.(YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık