iYi PARTiDEN HAYIRLI OLSUN ZiYARETi
![iYi PARTiDEN HAYIRLI OLSUN ZiYARETi](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/themes/safir-webportal/timthumb.php?src=http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2018/03/28943222_1711144865598814_1573158819_o-e1520929391898.jpg&w=392&h=250)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/asdasd.png)
İyi Parti Espiye ilçe teşkilatı 3’üncü kez Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına seçilen Salih Yanık’ı makamında ziyarette bulundu.
İyi Parti Espiye ilçe başkanı Adnan Şahan; “Esnafın teveccühü ile bir kez daha seçilen başkanımız Salih Yanık’ı teşkilatım adına tebrik ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren oda başkanı Salih Yanık;”İyi Parti ilçe başkanı Adnan Şahan ve ekibine nazik davranışı ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.Ben ve yönetim kurulum esnafımıza layık olup hizmetlerimizedevam edeceğiz’’dedi. (Taner Karaman)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/yoremm.gif)
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.