DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

İYİ PARTİ ESPİYE TEŞKİLATI GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

4 yıl önce
830 kez görüntülendi

İYİ PARTİ ESPİYE TEŞKİLATI GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI
Reklam

Espiye’de İyi Parti kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Adnan Şahan , çalışmalarını tamamladı ve ilçe teşkilatını oluşturdu.

Espiye’de İyi Parti kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Adnan Şahan, çalışmalarını tamamladı ve ilçe teşkilatı oluşturdu. 36 kişiden oluşan ve 6’sı bayan olan Espiye ilçe teşkilatı, Genel Merkez tarafından da onaylanarak resmen yürürlüğe girdi.

İyi Parti İlçe binasında gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Av. Ünzile Yüksel, İyi Parti İlçe Başkanı Adnan Şahan, yönetim kurulu ve vatandaşlar katıldı. İyi Parti Espiye İlçe teşkilatında gerçekleştirilen toplantıda Başkan Adnan Şahan partililere ve vatandaşlara yönelik kısa bir konuşma yaptı; ‘’ İyi Partiye ilginin her geçen gün arttığını söyleyerek, yönetimdeki görev dağılımını aldıkları ortak karar ile belirlediklerini söyledi. Ardından Yönetim Kurulu üyelerini halka tanıttı.
İYİ Parti Espiye İlçe teşkilatının 36 kişilik Kurucular Kurulu listesinde şu isimler bulunuyor:
Adnan Şahan Başkan,Şaban Yurt İlçe Sekreteri, Mustafa Akburak Muhasip, Salim Bekçi Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı ,Mustafa Uzun Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Dursun Oflu Medya ve Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı ,Emine Yörük İletişim ve Teknolojiden Sorumlu Başkan yardımcısı ,Sunay Türkmen Eğitim ve Kültür Sanat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ,Işık Karaca Resmi Kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı,Göker Altıntaş Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı,
Yönetim Kurulu Üyeleri;
Bilge Önal, Bülent Kabagöz,Bünyamin Akpınar, Pakize Memiş,Hacıbey Portakal,Mehmet Yanık, Mustafa Yüksel,İbrahim Topkara,Köksal Mertek,Yaşar İlhan,Şevket Kırca,Sercan Bekçi,Emin Eşgünoğlu,Can Şahan,Faruk Cönt,Orhan Akar,Abdullah Bayram,Furkan Özoğlu, Mehmet Karaman, Fatih Şahin,Tolga Özoğul, Mehmet Önal, Orhan Cebeci ,Serdar Bekçi, Orhan Bekçi.(TANER KARAMAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık