DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.4 TL

iYi PARTi ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTILAR

3 yıl önce
369 kez görüntülendi

iYi PARTi ADAYLARI  GÖRÜCÜYE ÇIKTILAR
Reklam

İYİ Parti Espiye Belediye Başkan Adayı İbrahim Önal meclis üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri adaylarını basına ve kamuoyuna açıkladı.

31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek yerel seçimler için çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Espiye İlçe Başkanlığı’nda, belediye meclis üyesi ve İl Genel adayı tanıtımı yapıldı. İYİ Parti Espiye İlçe Başkanı Turan Zaim, belediye meclis üyeleri ve il Genel Meclis Üyeleri  adaylarını basına ve kamuoyuna açıkladı.

İyi Parti Espiye Belediye Başkan Adayı İbrahim Önal aday tanıtım toplantısına gelen vatandaşlara ’’Espiye’nin üstüne çöken karanlığın ardından bir güneş gibi doğan cesur ve iyi insanlar hoş geldiniz diyerek kendisine ilgi gösterenlere teşekkür etti.31 Mart’ta Espiyelilerin teveccühü ile Espiye belediye başkanlığını kazanarak tüm halkımıza 5 yıl hizmet için var gücümle çalışacağım” ifadelerini kullandı.
Meclis üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi aday tanıtım töreninde;Meclis üyeleri Mehmet Dursun,Ersin Bahadır,Turgut Usta,Şaban Yılmaz,İsmail Güven,Mustafa Uzun,Adnan Şahan,Mehmet Akılllı,Ahmet Türkmen,Sercan Bekçi,H.Ahmet Dutal,Çağatay Cebeci,Çağlar Akar,İ.Burak Güven,Şükrü Kömürcü ile İl genel Meclis üyesi adayları Mürsel Önal,Emin Şahin,Mehmet Elevli isimleri tanıtıldı.(YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık