DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

İYİ PARTİ 1.Cİ OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ

4 yıl önce
678 kez görüntülendi

İYİ PARTİ 1.Cİ OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ
Reklam

İyi Parti Espiye ilçe teşkilatı geçtiğimiz Pazar günü olağan kongresini ilçe binasında gerçekleştirdi.

İbrahim Önal’ın divan başkanlığı yapmış olduğu kongre’de Divan katipliklerine Mustafa Bayram Salih Şahan ve Sema Özkan getirildi. 130 üyenin katıldığı kongrede Adnan Şahan başkanlığında 23 asil 23 yedek üye ve 46 il delegesi seçildi.

İyi Parti ilçe başkanı Adnan Şahan yapmış olduğu açıklama da;‘’Kongremizin Espiye’mize Giresun’umuza ve Ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Sınır ötesi operasyon yapan Ordumuzun Afrin operasyonunun şart olduğunu, İyi Parti olarak destek verdiğimizi , terörist unsurların temizlenene kadar operasyonun sürmesi ve sınır güvenliğimiz için bunun şart olduğunu belirtmek isterim.Hayatını kaybeden askerlerimize Allahtan rahmet kederli ailelerine baş sağlığı diliyorum” dedi.
Şahan İyi Partinin üye kayıtlarının devam ettiğini belirterek her mahalle ve her köyünde kayıt yaptığını ve ilçenin her köşesinde çalışmalara hızlı bir şekilde devam ettiklerini söyledi.
Şahan,“Gerçekleştirmiş olduğumuz olağan kongremizden daha güçlü ve daha kuvvetli olarak çıkmış bulunuyoruz. Çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.
(Taner Karaman)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık