DOLAR: 16.3 TL
EURO: 17.4 TL

İŞLETME YETKİLİLERİ GELENEKSEL KAHVALTIDA BULUŞTU

4 yıl önce
363 kez görüntülendi

İŞLETME YETKİLİLERİ GELENEKSEL KAHVALTIDA BULUŞTU
Reklam

Espiye Şehit Cengiz Sarıbaş MTA Lisesinde işletme yetkilileri bu yıl ikincisi düzenlenen kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıya  Espiye ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk, Şube Müdürü Ali Dur, okul yönetici ve öğretmenleri , okul aile birliği ile elektrik, giyim, denizcilik ve muhasebe sektöründe hizmet veren işletme yetkilileri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk, okul ile işletmeler arasında bu tür etkinliklerin yapılmasının çok yerinde ve faydalı olduğunu, karşılıklı dayanışmanın eğitim ve öğretime katkı sağlayacağını belirtti.

Okul müdürü Alptekin Güler, katılımcılara teşekkür ederek, bu yıl ikincisini düzenlediğimiz kahvaltımıza katılımın daha da arttığını, ilçemiz ve komşu ilçelerden gelen işletme yetkililerinin bu organizeden mutlu ayrılmasının ve okulumuza gösterdikleri ilginin sevindirici olduğunu ifade etti.

Güler,”Amacımız eğitimin her ayağı ile daha sıkı bir işbirliği ve dayanışmadır. Öğrencilerimize daha iyi imkanlar sunmak için fikir alışverişinde bulunmak, eksiklerimizi el birliği ile tamamlamaktır” dedi.

Kahvaltıdan sonra topluca bölümler gezilerek fikir alış verişinde bulunuldu. İşverenler ise böyle güzel bir ortamda bulunmaktan çok memnun olduklarını ifade ederek emeği geçenlere teşekkür ettiler.

(Taner Karaman)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık