DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

İLÇEDE HEM HİZMETE,HEMDE SEÇİM ÇALIŞMALARA DEVAM

3 yıl önce
342 kez görüntülendi

İLÇEDE HEM HİZMETE,HEMDE SEÇİM ÇALIŞMALARA DEVAM
Reklam

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,’’ilçede hem hizmete devam ediyor, hem de seçim çalışmalarını sürdürüyoruz.’’dedi.
İlçe başkanlığında düzenlenen toplantıda konuşan Kırhasanoğlu,Palaklı mahallesinde beton yol çalışmalarımız devam ediyor.Bu mahallemizdeki çalışmaların ardından diğer mahalle yollarında çalışmalar devam edecektir’’dedi.
İlçede bir çok projeyi hayata geçirdiklerini belirten başkan kırhasanoğlu,çalışmalarımız hizmet yönünde bundan sonrada artarak devam edecektir. Bizler hem ilçeye hizmet etmeyi sürdüreceğiz bunun yanında da seçim çalışmalarını da yapmaya devam edeceğiz’’dedi.
AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ise, AK Parti ilçe başkanlığına kısa bir süre önce atanan Ömer Bayrama başarılar diledi.
İlçe başkanı bayram ile çok iyi bir seçim süreci geçireceklerine inandıklarını belirten Tatlı, tecrübesiyle birikimiyle takıma kaptanlık yapacaktır.’’dedi.
Tatlı, Yağlıdere ilçesinde bir belde belediye başkanlığı ile ilçe belediye başkanlığı ve iki il genel meclis üyeliğini tekrar kazanacaklarına inandıklarını ifade etti.
Seçim çalışmalarına mahalle ve köylerde sürdürdüklerini söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Ömer Bayram ise, hasta ve yaşlı ziyaretlerinin yanı sıra köy toplantılarına da katılım sağlıyoruz.Yapmış olduğumuz ziyaretlerde halkımızın istek ve taleplerini dinliyoruz.Bizlerde istek ve projelerimizi halkımıza anlatıyoruz.’’dedi.
31 Martta yapılacak seçimlerde şahsına tekrar belediye başkanlığı adaylığı görevini layık gören il teşkilatı ile ilçe teşkilatına teşekkür eden Üçtepe Belediye Başkanı Harun Öztürk’de,Beldemizde alt yapı, içme suyu, kanalizasyon projemiz vardı bunun tamamına yakınını bitirmiş durumdayız. Bununla birlikte mahalle yollarımızda genişletme ve alt yapı çalışmalarını da sürdürüyoruz’diye konuştu.
Toplantıya, İl Başkan Yardımcıları, Erdem Aydın, Cumhur Karahasan, Nihat Emiroğlu, Naim Elmas, Ebru Turan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Karakuşlu,Gençlik Kolları Başkanı Tarık Özdemir, ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.(FATİH ÖZDEMİR)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık