DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.7 TL

HÜKÜMLÜLERE GİYSİ YARDIMI YAPILDI

1 yıl önce
278 kez görüntülendi

HÜKÜMLÜLERE GİYSİ YARDIMI YAPILDI
Reklam

Espiye L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu ve hükümlülere giysi yardımı yapıldı.Espiye ilçe Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfı Espiye Şubesi ile Cezaevi Müdürlüğü işbirliğinde açık ve kapalı cezaevindeki 40 tutuklu ile hükümlüye Türkiye Diyanet Vakfı Espiye Şubesi’nce maddi, ilçe esnafları tarafından kıyafet yardım yaptı.
Espiye ilçe Müftüsü, Türkiye Diyanet Vakfı Espiye Şubesi Başkanı Yavuz Koçak, ceza infaz kurumlarındaki ihtiyaç sahibi tutuklu ve hükümlülere kıyafet yardımı yaptıklarını söyledi.
Türkiye Diyanet Vakfı’nın her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu belirten Müftü Koçak, ihtiyaçlar çerçevesinde yardımlarını sürdüreceklerini vurguladı. Koçak, Espiye L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda cezaevi vaizi ve ilçe müftülüğü (4) personelleri tarafından manevi danışmanlık hizmeti de verildiğini belirtti.
Tutuklu ve hükümlülere de yardım etmenin gururunu yaşadıklarını dile getiren Koçak, giysi yardımlarının yapılmasında emeği gecen ilçe esnaflarına teşekkür etti.
Espiye L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdür Orhan Akpınar ise, ceza infaz kurumlarındaki ihtiyaç sahibi tutuklu ve hükümlülere maddi yardım yapan Espiye ilçe Müftüsü, Türkiye Diyanet Vakfı Espiye Şubesi Başkanı Yavuz Koçak’a ve kıyafet yardımında buluna ilçe esnaflarına teşekkürlerini sundu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık