DOLAR: 16.3 TL
EURO: 17.4 TL

HALKIN TERCiHi“KARADERE”

3 yıl önce
427 kez görüntülendi

HALKIN TERCiHi“KARADERE”
Reklam

Espiye ilçesinde girdiği seçim yarışında Espiye Belediye başkanlığını yeniden kazanan
Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “Herkesin ve her kesimin başkanı olacağım” dedi.

Sonuçların netleşmesiyle Pazar yeri meydanını dolduran partililer,Mustafa Karadere’nin eski başkanlardan Erol Karadere’nin ardından ikinci kez Espiye halkının desteği ile seçilerek ilçe tarihine adını yazdırdığını söyledi.
Partililer, kazanılan zaferi,Pazar yeri meydanında atılan havai fişekler, yakılan meşaleler ve davul zurna eşliğinde çekilen halaylarla kutlarken meydana gelen Belediye Başkanı Mustafa Karadere,Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Üyeleri AK Parti İlçe Başkanı sevgi gösterileri arasında uzun süre omuzlarda taşıdılar.

Gecede bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın,”Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın bayrağını Espiye’de yere düşürmedik. Şimdi başkanımızla birlikte daha gelişmiş bir Espiye için çalışacağız” şeklinde konuştu.
Büyük sevgi gösterileri altında kutlamaların yapıldığı meydanda tebrikleri kabul eden Karadere, burada coşkulu kalabalığa yaptığı teşekkür konuşmasında herkesin başkanı olacağını söyledi.
Sözlerine, “Espiye tarihi günlerinden birisini yaşıyor” diyerek başlayan Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “Durmak yok. Çalışmalarımıza yarından itibaren hız kesmeden devam edeceğiz. Halkımız üzerine düşeni yaptı. Şimdi sıra bizde” şeklinde konuştu.
Karadere, şöyle devam etti: “Bu makamda hiç kimseyi ayırt etmeden bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da herkesin ve her kesimin başkanı olacak şekilde hizmeti ilçemin tüm noktasına eşit bir biçimde ulaştıracağım. Buna söz veriyorum. Hizmet için yola çıktık. Oy isteyip göreve talip olduk. Halkımız da tercihini bizden, yani yatırımdan, gelişmişlikten yana kullandı. 2019 vizyon projelerimiz ile insanımızın daha refah yaşamı için çalışacağız. Çok mutluyuz.Espiye’nin 2014 yılında AK belediyecilik ile tanışması ile hizmetle buluştuğunu anlatan Karadere, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her yönden gelişmiş ve kalkınmış bir Karadere hedefi doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini belirtti.
Karader,“Bu seçimde de sağduyu galip geldi ve insanlarımız AK Parti’ye ve bizlere olan güvenini sandıkta bir kez daha gösterdi. Bize oy veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Bugün çıkmış olduğumuz bu yeni hizmet yolcuğumuzda 2023 vizyon projelerimize start vermenin heyecanı içindeyiz. Gelecek nesillere daha modern ve daha yaşanabilir bir Espiye bırakma hedefimizden hiç sapmadan 5 yıl önce göreve geldiğimiz gibi ilk günün heyecanı içinde hizmete devam edeceğiz” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık