DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.5 TL

GENÇLERDEN KARADERE’YE TAM DESTEK

3 yıl önce
442 kez görüntülendi

GENÇLERDEN KARADERE’YE TAM DESTEK
Reklam

AK Parti Espiye İlçe Gençlik Kollarından Belediye Başkanı adayı Mustafa Karadere’ye tam destek geldi.

AK Parti Espiye Gençlik Kolları Başkanı Samet Önal,“Espiye İlçesini geleceğe hep birlikte hazırlayacağız. Espiye’ye hizmet için Siyasete atılan Mustafa Karadere ‘ye bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada desteklerimiz sürecektir. Karadere bizim için önemli bir ağabey konumundadır. Kendisini başarılı projelerinden dolayı kutluyoruz ve destekliyoruz” dedi.

Önal; “ Espiye AK Gençlik olarak da her zaman Karadere’nin yanındayız. Bugüne kadar büyük bir uyum içerisinde hareket eden yapımızı, daha güçlendirerek, kendimizi 2019 seçimlerine hazırladık.
Yapılamayanların yapıldığı, birbirinden önemli projelerin ilçe halkıyla buluşturulduğu başarılı bir dönemin ardından, 2019 seçimlerinde, verdiği sözleri tutan bir belediye başkanı olarak büyük başkan Mustafa Karadere’nin arkasında dik durmaya devam edeceğiz.
Gençlik, Başkan Karadere’yi seviyor. Başkan Karadere’de gençleri seviyor ve büyük önem veriyor. İnanıyorum ki bu birlik ve beraberlik içerisinde daha birçok önemli işlere 1 Nisan ‘dan sonrada imza atmayadevam edeceğiz. Bizler başkanımıza güveniyor ve inanıyoruz.” diye konuştu.
Baladın Düğün Salonunda AK Parti Espiye Gençlik Kolları başkanı Samet Önal ve üyeleri ile buluşan Belediye Başkanı adayı Mustafa Karadere, gençlere tavsiyelere bulunarak, Türkiye’nin geleceği sizlersiniz” dedi.Aranızdan, geleceğin önemli siyasetçilerinin çıkacağına inanıyorum ve sizlere güveniyorum diyen Belediye Başkan adayı Mustafa Karadere, “AK Parti Espiye İlçe Gençlik Kolları, bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da bizim en önemli güç kaynaklarımızdan olacaktır. AK Gençlikte bu güne kadar yer alan ve bizleri canı gönülden destekleyen kardeşlerimi de kutluyorum.
Ak gençliğin ileride neler başarabileceğine olan inancım tamdır.Gençlerin aktif siyaset içerisinde bulunmasını son derece önemsiyorum.Birlik ve beraberlik içerisinde yürüdüğümüz AK Parti Espiye İlçe Gençlik Kollarımızın her zaman bizlerin yanımızda olduğumuzu biliyoruz. Gecen seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerin güvenini boşa asla çıkarmayacağız “ şeklinde konuştu. (YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık