DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.5 TL

ESPiYELi KARETECiLER 11 MADALYA ALDILAR

4 yıl önce
821 kez görüntülendi

ESPiYELi KARETECiLER 11 MADALYA ALDILAR
Reklam

Ordu – Kumru İlçesinde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Karadeniz İlleri Karate Turnuvasına 1957 Espiye Spor Kulübü olarak 14 Sporcu ile katılım sağladık. Turnuvayı 3 sporcumuz Birinci.4 sporcumuz İkinci yine 4 sporcumuz Üçüncü olarak toplamda 11 madalya ile kürsüde yerlerini aldılar.
Espiye Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Hasan Tolga Cebeci, Geçtiğimiz Ağustos ayında katıldığımız Erzurum Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonasında elde ettiğimiz iki 3.’lükle beraber sporcularımız ileriye dönük başarılı bir performans ve kararlılıkla ilerleyeceklerini gösterdiler. Üstün bir mücadele örneğiyle bu gururu bizlere yaşatan sporcularımızı tekrar tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.
Espiye Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Hasan Tolga Cebeci, Öncelikle bizleri destekleyen değerli velilere, spora ve sporcuya verdiği değer ve desteklerden dolayı İlçe Kaymakamı Hasan Hüseyin UZAN’ a, Espiye Belediye Başkanı Mustafa KARADERE’ye, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne, 1957 Espiye Spor Kulübü Başkanlığına, sponsor olan esnaf ve firmalarımıza çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

(SERAP BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık