DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

ESPiYE’DE 2 OKUL iL 1.Si OLDU

3 yıl önce
798 kez görüntülendi

ESPiYE’DE 2 OKUL iL 1.Si OLDU
Reklam

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Yıldız Kız-Erkek Voleybol İl Birinciliği Espiye Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonunda oynandı.
Maçlar sonunda Yıldız Erkekler de Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu il 1.si olurken, Yıldız Kızlar da yine Espiye Hasan Ali Yücel Ortaokulu il birinci oldu.
Espiye’ den iki okul takımının il birincisi çıkması ilçede sevinçle karşılandı.
Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu, Yıldız Erkekler de il birincisi olurken, aynı okul Yıldız Kızlarda da il 2.si oldu.

“Yıldız Erkekler”de 1.Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu “Yıldız Kızlar”da 1.Espiye Hasan Ali Yücel Ortaokulu il şampiyonu olurken, Yıldız Kızlarda 2.Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu il 2.si olmayı başardı. Öğrencilerimizi, Beden Eğitimi öğretmenlerimizi ve okul idarecilerimizi bu başarılarından dolayı kutluyoruz.

OKUL MÜDÜRLERİNİN ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ
Hasan Ali Yücel Ortaokulu Okul Müdürü Süleyman KÜÇÜKAYDIN ve Süleyman Demirel Ortaokulu Müdürü İbrahim Kılıç, “Bu başarı Beden Eğitimi öğretmenlerimiz Muhammet AKKAYA ve Serdar Turan’ın özverili çalışmalarının sonucudur. Sınırlı olanaklarla kazanılmış bir başarıdır. Ayrıca ilçemizdeki spor salonunun antrenmanlar da etkin kullanılması Espiye voleybolu için çok önemli etkendir. Ekiplerimiz inşallah gurup maçlarında ilimizi en iyi şekilde temsil edecektir” dediler.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık