DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

ESPİYE SEMT MARKET 4. ŞUBESİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

2 yıl önce
3.883 kez görüntülendi

ESPİYE SEMT MARKET 4.  ŞUBESİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ
Reklam

Espiye’nin çeşitli bölgelerinde hizmet veren Espiye Semt Marketler zinciri 4. şubesi ile görkemli bir açılış yaparak halka kapılarını açtı.Müftü Yavuz Koçak’ın yapmış olduğu açılış duası ile Espiye Gazi Mustafa Kemal Caddesi Boncukcu Mahallesinde 4. Şubesi muhteşem bir açılış programı ile hizmete girdi.

BU MARKETTE HERŞEY VAR
İşletmeciliğini Fehmi Ulaba’nın yaptığı Semt Market bulunduğu bölgedeki eksikliği giderecek. Bölgede yaşayanların ulaşım sorunu çekmeden kolaylıkla gidip geleceği Fehmi Ulaba, tarafından açılan Espiye Semt Market, edilen dualarla hizmete girdi. Espiye Semt Marketler zincirinin ürün yelpazesinin çok olması ise gözlerden kaçmadı. İstenilen her şey uygun fiyatta vatandaşın hizmetine sunuluyor. Markette raf ürünlerine ek olarak taze sebze ve meyvelerin satıldığı manav bölümü de bulunuyor.
ULABA, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ KENDİMİZE İLKE EDİNDİK
Espiye Semt Market Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Ulaba 4. mağazasını Espiye kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek “Espiye Semt Market; perakendecilikte müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. En iyi ürünü en ekonomik fiyata müşteriye sunmak için elinden geleni yapmakta, ürün güvenilirliğini sağlamak adına her türlü özeni göstermektedir. Yenilikçi ve sorumlu yaklaşımlarımız ile sürekli gelişmeyi sağlamak en büyük hedefimizdir.
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ve ekonomik perakendeci olmak, her zaman müşteri beklentileri sonucunda en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak amacımızdır” diye konuştu.(Ahmet TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık