DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

ESPiYE DE YAŞAMAK BiR AYRICALIKTIR

3 yıl önce
475 kez görüntülendi

ESPiYE DE YAŞAMAK BiR AYRICALIKTIR
Reklam

Espiye Belediyesi tarafından “Kapalı Pazar Yeri Projesi” hayata geçirilecek..

“Espiye’de yaşamak ayrıcalıktır” sloganından hareketle Espiye İlçesi’nde bulunan mahallerin tamamına en iyi hizmeti götüren Espiye Belediyesi,Pazar yerinde Kapalı pazar yeri projesini hayata geçirecek.
Göreve geldiği günden bu yana Espiye İlçe halkına en iyi hizmeti ivedilikle götüren Belediye Başkanı Mustafa Karadere, hem Ak Partili bir belediye başkanı olmasını hem de ilçe belediye başkanları arasındaki farkını ispatlamaya devam ediyor.
Projelerini açıklamaya devam eden Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere yaptığı açıklamada,kapalı pazar yeri yapacaklarını yöremiz insanlarının ve kadınlarının kendi ürettikleri köy ürünlerini satabilecekleri pazarları kuracaklarını kaydetti.
Karadere, “İlçemizde sebze, meyve, süt, yoğurt, tereyağı, peynir, turşu ve benzeri şekilde organik üretim yapan insanlarımızın ürünleri rahatlıkla satıp aile ekonomilerine katkı sağlayabilmeleri için kapalı pazar yerleri yaparak köy pazarları oluşturacağız. Bu proje ile pazarcı esnafımıza gelir elde etmesini sağlayacağımız gibi ayrıca ilçemizi organik pazar haline getirme gayretinde de olacağız.
Yeni pazar yerinin şimdiden hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık