ES ESSPOR ADINI PLAYOFF’A YAZDIRDI
![ES ESSPOR ADINI PLAYOFF’A YAZDIRDI](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/themes/safir-webportal/timthumb.php?src=http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2018/03/28833067_1710960215617279_1260478033_n-e1520928852887.jpg&w=392&h=250)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/asdasd.png)
Espiye temsilcisi süper amatör ligin son haftasında deplasmanda Eynesil Belediyesporu 1-0 yenerek adını play-off’a yazdırdı.
Eynesil Belediyespor ligin son maçında Es Es gençliksporu konuk etti.
Temponun yüksek olduğu ve her iki takımın pozisyona girdiği maçta Es Es gençlikspor Hasan Bakinin atmış olduğu gol ile 1-0 galip ayrılarak 46 puan ile ligi bitirmiş oldu.
YÖNETİCİ AHMET
KAKIRMAN ‘’HENÜZ HERŞEY BİTMİŞ DEĞİL’’
Es Es gençlikspor yöneticisi Ahmet Kakırman 1-0 galip geldikleri Eynesil Belediyespor maçı sonrası yaptığı açıklamada,’’ Ligin son maçı olan Eynesil Belediyesporu 1-0 yenmiş bulunuyoruz. İlk gün ne açıklama yaptıysak bizim için o hala geçerli. Es Es gençlikspor bu işi sonuna kadar zorlayacak güçte bunu söylemiştik. Artık ligi bitirdik. Etbaşoğlu stadyumunda play-off maçlarımızı oynayacağız. Son düdüğe kadar mücadeleyi devam edeceğiz’’dedi.
(Taner KARAMAN)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/yoremm.gif)
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.