DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

EMNİYET MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADI

1 ay önce
194 kez görüntülendi

EMNİYET MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADI
Reklam

Espiye İlçe Emniyet Müdürü Barış Tosun Görevine Başladı. Espiye ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine Giresun İl Emniyet Müdür yardımcısı 2.sınıf emniyet Müdürü Özer Barış Tosun atandı.
Bir süredir Komiser Birkan Erden tarafından vekaleten yürütülen Espiye ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine Giresun İl Emniyet Müdür yardımcısı 2.sınıf Emniyet Müdürü Özer Barış Tosun atandı.Espiye İlçe Emniyet Müdürü Özer Barış Tosun ilçedeki görevine başladı.
İlçe Emniyet Müdürü Barış Tosun Espiye’de görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Espiye ’ye hizmet için geldiğini ve ilçe halkının huzur ve güvenini sağlamak için gece gündüz çalışacaklarını belirtti.
Aslen Hatay – İskenderun ilçesinden olan ve 32 yıldır emniyet teşkilatında görev yaptığını belirten Emniyet Müdürü Özer Barış Tosun, “Türkiye’nin çeşitli illerinde görev yaptım. Biz buraya hizmet için geldiğimizin bilincindeyiz ve bu hizmeti hukuk kuralları çerçevesinde elimizden geldiğince gerçekleştireceğiz. Vatandaşlarımızın hepsinin herhangi bir ayrım gözetmeksizin hizmetindeyiz. Halkımızında desteğini bekliyoruz. Daha güzel çalışmalara birlikte imza atacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu. Ayrıca Komiserimiz Birkan ERDEN, İlçe Emniyet Müdür yardımcısı olarak görevini sürdüreceği bildirildi.
1972 doğumlu, evli ve 2 çocuk babası olan İlçe Emniyet Müdürü Özer Barış Tosun’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık