DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

EMNİYET MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI

2 yıl önce
1.796 kez görüntülendi

EMNİYET MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI
Reklam

Bir süredir vekaleten Komiser Birkan Erden tarafından yürütülen Espiye ilçe Emniyet Müdürlüğüne asil müdür atandı. Ataması yapılan Emniyet Müdürü Yılmaz Uysal, ilçedeki görevine başladı.
Espiye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Emniyet Müdürü Yılmaz Uysal, yeni görevine başladı. Polis Akademisi Başkanlığı Bursa Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde Öğretim Görevlisi Emniyet Müdürü olarak görev yaparken Espiye’ye atanan İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Uysal, Espiye İlçesi’ndeki görevine başladı.
Evli ve iki çocuk sahibi olan Yılmaz Uysal, “Espiye İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tayin olmaktan gururluyum. İlçenin sorunlarını çözmek için 7 gün 24 saat görev başında olacağız. Vatandaşlarımız sorunlarını istediği zaman bize ulaşabilirler. Sorunlara çözüm bulmak gerektiğinde, bizim bunları çözmek için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheleri olmasın. Espiye Emniyet Müdürlüğü personeli olarak bizim her zaman yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyorum.” dedi. Yöremiz Gazetesi olarak Espiye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Emniyet Müdürü Yılmaz Uysal ‘a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık