DOLAR: 16.3 TL
EURO: 17.4 TL

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI’NDA GÖREV DEĞİŞİMİ

2 yıl önce
826 kez görüntülendi

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI’NDA GÖREV DEĞİŞİMİ
Reklam

Espiye’de Eğitimciler Birliği Sendikası’nda görev değişimi yapıldı.
Espiye Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Dursun YILMAZ’ın emekliye ayrılması ile yeni yönetim kurulu İsmail ÇELİK’ in başkanlığında Enver AKGÜN, Fatma ELEVLİ, Tansu NEBİL, İlkay KARAMAN, Fatih ERKAN ve Osman KOÇ’tan oluştu.
EBS yönetimi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KARAKAYALI ‘yı ziyaret ederek, İlçenin eğitim öğretimi hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.
Başkan İsmail ÇELİK yaptığı açıklamada; “Sendikamızda kuruluşundan günümüze kadar başkanlık yapmış tüm başkanlarımıza, Yönetim kurullarımıza ve Üyelerimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.
Hedefimiz, başta üyelerimiz olmak üzere tüm çalışanların istek ve taleplerini çözüme kavuşturmak veya sendikamızın üst mercileri ile iletişime geçerek sorunların çözümünü sağlamak. İmkanlar dahilinde Üyelerimizin istek ve taleplerini de dikkate alarak sosyal kültürel faaliyetlere ağırlık vermek. Yönetim kurulumuzun, üyelerimizin özverili çalışmaları ve diğer paydaşlarımızla beraber üye kaydına ağırlık vererek sendikamızı ilçemizde üst seviyeye çıkarmak olacaktır.” dedi.(F.BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık