DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

EGiD’DEN ”ESNAF CANDIR”PROGRAMI

3 yıl önce
333 kez görüntülendi

EGiD’DEN ”ESNAF CANDIR”PROGRAMI
Reklam

Espiye Genç İşadamları Derneği Esnaf tanışma ‘’Esnaf Candır’’ programı düzenledi.

Program,saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Espiye Genç İş adamları Derneği yönetim Kurulu Başkanı Eray Tiryaki Genç İş Adamları Derneğinin kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği faaliyetler ve projeleri ile ilgili katılımcılara bilgi verdi.Dört vizyon üzerinde çalışamaya başladıklarını belirten Tiryaki, derneğin 16 üyesinin bulunduğunu, 40 öğrenciye burs verdiklerini, bursların imkanlar ölçüsünde devam edeceğini kaydetti. Derneğe destek verenlere, programa katılan yetkililere ve davetlilere teşekkür etti.
Konferansa konuşmacı olarak katılan Giresun Üniversitesi Yrd.Doç.Dr. Osman Sirkeci ‘’Yeni İş Fırsatları ve yeni vizyon konulu bilgilendirme yaparak, Espiye Genç İş adamları Derneği yönetim Kurulu üyelerine, konferansa katılan yetkililere ve davetlilere teşekkür etti.Espiye Genç İşadamları Derneği tarafından Giresun Üniversitesi Yrd.Doç.Dr.Osman Sirkeci’ye Kırsal kalkınmayı Destekleme Kurumu Giresun il Koordinatörü Emin Serdar Kurşun’a,Garanti Bankası Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğüne Bağlı Görele Şube Müdürü Volkan Açıl’a plaket verildi.
Espiye Genç İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı A.Hikmet Şahan’ın sunumunu yaptığı Konferansa, Yağlıdere Genç İş Adamları Derneği Başkanı İlyas Koç,Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Kır,Esnaf Odası Başkanı Salih Yanık ve esnaflar katıldılar. (Ahmet TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık