DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.4 TL

EGiD ÖĞRENCİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

3 yıl önce
416 kez görüntülendi

EGiD ÖĞRENCİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
Reklam

Espiye Genç İş Adamları Derneği  (EGİD) İhtiyaç sahibi öğrencilere mont yardımında bulundu.

Her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımında bulunan EGİD, bu yılda belirlenen 227 öğrenciye mont yardımında bulundu. Çeşitli okullarda belirlenen öğrencilere mont dağıtımı başladı.125 YIL İlkokulu ve Orta Okulu’nda temsili olarak düzenlenen dağıtıma EGİD Başkanı Eray TİRYAKİ ve yönetim Kurulu katıldı.

Dağıtımda konuşan Okul Müdürü, “Espiye Genç İş Adamları Derneğinin tarafından alınan 227 adet polar hırkaları ihtiyacı olan öğrencileri tespit ettik. Öğrencilerimizden bir kısmına dağıtımda bulunuyoruz. Ben EGİD Başkanımız Eray Tiryaki ve yönetimine gerçekten teşekkür ediyorum. Bu tür hayır işlerinin devam etmesini bekliyoruz. Hayırseverlere öğrenci içerisinde gerçekten ihtiyaç sahipleri olduğunu hatırlatmak istiyorum. Öğrencilerimize sahip çıkalım” dedi.

EGİD Başkanı Eray Tiryaki ise açıklamasında, “Espiye Genç İş Adamları Derneği  kışa yakın dönemde ihtiyacı olan öğrencilere giysi yardımında bulunuyoruz. EGİD eğitime büyük önem veriyor. Bu da onun belirgin bir işaretidir. EGİD olarak bizde sosyal sorumluluk olarak bunu kendimize görev addediyoruz. Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz bu yardımı ihtiyaç sahibi olan 227 öğrencimize veriyoruz. İnşallah sosyal konularda üzerimize düşeni yapacağız. En hayırlı yatırım insanlara yapılan yatırımdır. Kurumsal olarak yardımlar yapıyoruz, bireysel olarak da yapılması gerekiyor” ifade etti. (Ahmet TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık