DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

DİKMEN CAMİİNDE “ŞUHEDAYA VEFA “PROGRAMI

4 yıl önce
720 kez görüntülendi

DİKMEN CAMİİNDE “ŞUHEDAYA VEFA “PROGRAMI
Reklam

Espiye Müftülüğünce Soğukpınar Beldesi Dikmen Mahallesi Camisinde “Şühedaya Vefa “programı yapıldı.

Espiye Müftülüğünce düzenlenen ve 5 aydır devam eden “Cami ve Gençlik Buluşması” programı kapsamında Yatsı Namazında Soğukpınar Beldesi Dikmen Mahallesi Camisinde bir araya geldiler.

Türk Silahlı Kuvvetlerince, Suriye’nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan “Zeytin Dalı Harekatı”nın zaferle sonuçlanması için Espiye Dikmen Mahallesi Camiinde Yatsı Namazı sonrası Mehmetçik’e Zafer Duası Yapıldı, Fetih Suresi Okundu. İlçe Müftülüğünce düzenlenen programda, Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, Yatsı namazı kıldırdı, sohbet etti.Espiye ilçe Müftülüğü din görevlilerince Fetih Suresi ve ilahi okundu. Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak tarafından harekatın başarılı olması için Mehmetçik’e ve okunan Kuranı Kerimin duası yapıldı.Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak,”Her hafta yetişkinlerle,gençlerle ,cami cemaati ile bir araya geliyoruz. Bu hafta Soğukpınar Beldesi Dikmen Mahallesi Camisinde Yatsı Namazında bir araya geldik. Yatsı Namazı sonrası Mehmetçik’e Zafer Duası Yaparak, Fetih Suresi Okundu.
Bu programı hazırlayan Dikmen Mahallesi Cami İmam Hatibi Hüseyin Kömürcü’ye Dikmen mahalle muhtarı Emin Şakar’a,programa iştirak eden yetkililere,din görevlilerine ve cami cemaatine teşekkür ediyorum ”dedi.
Dikmen Mahallesi Camiinde düzenlenen programa,Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, Soğukpınar Belde belediye Başkanı Özcan Özdemir,AK Parti ilçe Başkanı Ali Küçükaydın,AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri,din görevlileri ile vatandaşlar katıldı.
Soğukpınar Beldesi Dikmen Mahallesi Cami İmam Hatibi Hüseyin Kömürcü, Camisinde düzenlenen Kuran ziyafetine katılan yetkililere ,davetlilere ,din görevlilerine ve cami cemaatine teşekkür etti.Programa katılanlara çeşitli ikramlar yapıldı. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık