DOLAR: TL
EURO: TL

DEVA PARTİSİ ESPİYE İLÇE YÖNETİMİ BELLİ OLDU

1 yıl önce
1.598 kez görüntülendi

DEVA PARTİSİ ESPİYE İLÇE YÖNETİMİ BELLİ OLDU
Reklam

DEVA Partisi Espiye İlçe Başkanı olarak Sezai Kahveci oldu.DEVA Partisi Espiye İlçe Başkanı Sezai Kahveci, 11 kişilik Yeni Yönetim Kurulu Listesini İçişleri Bakanlığı’na iletilmek üzere Espiye Kaymakamlığına teslim etti.
Espiye Kurucu İlçe Başkanı Sezai Kahveci ve 6 kişilik heyet, çalışmalarına itibaren Espiye’de başladı. Espiye’de sayısız görüşme ve toplantı yapan Kurucu İlçe Başkanı Sezai Kahveci ve beraberindeki heyet, Espiye İlçe Yönetim Kurulu üyeleri listesini hafta içi Giresun İl Başkanı Özgur Okusal ile Espiye Kaymakamlığına teslim ederek, Deva Partisi Espiye İlçe Başkanlığı’nın resmi olarak kuruluşunu gerçekleştirmiş oldular.
Sezai Kahveci:” Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın önderliğinde kurulan partimizin, nitelikli, liyakatli ve çevresinde sevilen, işinin ehli kadrolara verdiği öneme dikkat ederek, Espiye’de çok kaliteli bir Yönetim Kurulu Kadrosu oluşturduk. Ülkemizin, tüm dertlerine Deva olmak için var gücümüzle hizmet etmeye hazır olduğumuzun bilmesini istiyoruz. Halkımızı kutuplaştırmadan, ötekileştirmeden, kucaklayıcı siyaset yapacağız. DEVA Partisi’nin ülkemize, milletimize ve Espiye’mize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. ” dedi.(A.TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık