CUMHURİYET TURNUVASINDA FİNALİN ADI BELLİ OLDU
![CUMHURİYET TURNUVASINDA FİNALİN ADI BELLİ OLDU](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/themes/safir-webportal/timthumb.php?src=http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2019/12/CUMHRİYET-KUPASI-FİNALİST.jpg&w=392&h=250)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/asdasd.png)
![](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2019/12/CUMHRİYET-KUPASI-FİNALİST-1.jpg)
Espiye Esentepe Halı Saha’da düzenlenen Cumhuriyet Turnuvası’nda yarı final maçları belli oldu.
Yarı final maçlarında Adliye takımını 4-3 yenen Kaşdibispor oldu. Kaşdibispor takım sorumlusu Tacettin Cantürk, ’’İlk devresinde 3-1 geriye düştüğümüz karşılaşmanın ikinci devresinde zorlu rakibimizi yendik. Takım arkadaşlarıma ve destekleyen herkese teşekkür ederim. Bu tür organizasyonlara bütün köy mahalle takımlarını davet ediyorum. İnşallah Şampiyon oluruz.
Ferhat Önal Takımını 4-2 yenen İsimsizler finale kaldı. Bu akşam oynanacak final maçına tüm sporseverler davet edildi.(Ahmet TURAN)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/yoremm.gif)
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.