DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.4 TL

ÇINAR, MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI

3 yıl önce
350 kez görüntülendi

ÇINAR, MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI
Reklam

Genç İş Adamı Kenan Çınar, AK Parti Espiye Belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için siyasi partilerin belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği aday adaylığı süreci devam ediyor.

Son olarak Espiye de esnaflık yapan genç İş Adamı Kenan Çınar, AK Parti Espiye İlçe Başkanlığına belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Çınar’ın aday adaylığı başvurusuna partililer de destek verdi. Kenan Çınar belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunu AK Parti Espiye İlçe SKM Başkanı Cemil Usta’ya verdi.
Cemil Usta,Türkiye’nin kritik bir dönemin eşiğinde olduğunu belirterek, “Bu seçimin ardından Türkiye’de birçok şey daha farklı olacak. 2023 hedeflerine hep beraber yürüyeceğiz” dedi.
‘Göreve her zaman hazırız’
Belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunda bulunan Kenan Çınar ise AK Parti’ye oy veren ve sahada çalışan bir üye olarak çalışmalarını siyasi bir kimlikle devam ettirmek istediğini belirtti. Çınar konuşmasının devamında şunları söyledi: “Mücadeleyi daha etkin olarak siyasi kimlikle sürdürmek üzere yapmış olduğumuz istişareler sonrasında Espiye Belediye meclis üyeliğine aday adayı olmaya karar verdik. Bu topraklara hizmet etmek adına Espiye meclis üyeliği aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Bugün partimizin içerisinde nasıl çaba gösteriyorsak, bu görevi bize verseler de vermeseler de her zaman göreve hazırız” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık