DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

CHP’Lİ GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

1 yıl önce
3.229 kez görüntülendi

CHP’Lİ GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Reklam

CHP’li Gençler Beldenin Çeşitli Noktalarına El Dezenfektan İstasyonu Kurdu
Soğukpınar Beldesi Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı ekibi beldenin çeşitli noktalarına virüs salgınıyla mücadele kapsamında belirli noktalara el dezenfektan istasyonları kurdu.
Korona virüsle mücadele kapsamında beldede alınan önlemler devam ederken, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları ekibi belde merkezindeki çeşitli noktalara “El Dezenfektan İstasyonu” kurulumu gerçekleştirdi.
Çarşı merkezinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Soğukpınar Cumhuriyet Halk Partisi Belde Gençlik Kolları Başkanı Deniz Kümbül, halkın sağlığını korumak amacıyla el dezenfektan istasyonlarını beldenin belirlenen noktalara kurduklarını söyledi.
Vatandaşların mümkün olmadıkça evden çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunan Başkan Kümbül, “İşi gereği ve acil ihtiyaçlardan dolayı dışarı çıkan vatandaşlarımız bizim kurduğumuz bu el dezenfektan istasyonlarımızdan faydalansınlar. Şunu unutmayalım korona virüs bizim alabileceğimiz tedbirlerden güçlü değildir. O yüzden herkesin kişisel önlemlerini almalarını ve kurallara uymalarını istiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi gençleri olarak elimizden gelen her şeyi esirgemeyeceğiz. Tüm hemşehrilerimize evde kalın, sağlıkla kalın diyorum” diye konuştu.
Vatandaşlardan Ekrem Karaman açıklamasında, ” Gençlerimizi bu etkinlikten dolayı tebrik ediyorum. Güzel bir çalışma olmuş, bizler tedbiri elden bırakmıyoruz ama gençlerimizde bizleri düşünüyor ve el dezenfektan istasyonu oluşturmuşlar.” diye konuştu. (AHMET TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık