DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

CHP MİLLETVEKİLİ TIĞLI’DAN ZİYARET

1 yıl önce
1.164 kez görüntülendi

CHP MİLLETVEKİLİ TIĞLI’DAN ZİYARET
Reklam

TBMM Başkanlık divanı üyesi ve CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Meclis tatilini fırsat bilerek, memleketinde hemşehrileri ile bir araya geliyor.Tığlı, Gazetemizi ziyaret sonrası ilçe
halkı ile bir araya geldi.
CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur ile Soğukpınar ardından Espiye ilçesini ziyaret etti.
Burada Soğukpınar Belediye Başkanı Mustafa Eyice ve beldenin önceki Belediye Başkanlarından İbrahim Akgün’le bir araya geldi.
Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alan Tığlı, Espiye Bahçecik Köyünde bulunan bir Mermer işletmesinin çalışanlarıyla buluştu. Tığlı, daha sonra Espiye ilçe merkezinde ziyaretlerine devam etti.
Yerel basına büyük önem veren Tığlı, İlçe Başkanı Eşref Bodur ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tepealan ile birlikte ilçede bulunan Yöremiz Gazetesi’ni ziyaret ederek, imtiyaz sahibi Ziya Gökçe, Yazı İşleri Müdürü Yeliz Sebahat Kabagöz ve gazetenin muhabiri Ahmet Turan’la bir süre sohbet etti.
Espiye Muhtarlar Derneğini de ziyaret eden Tığlı, Başkan Turgut Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adabük Mahallesi Muhtarı Mustafa Metin, Gebelli Köyü Muhtarı Kadir İbiç ve Kaşdibi Muhtarı İhsan Cantürk’le bir araya gelerek, mahalle ve köylerin çözüm bekleyen sorunları üzerine sohbet etti.
Eğitim-Sen Espiye Temsilciliğinde Başkan Ali Akıllı’yı ziyaret eden Tığlı, Tüm Emekliler Sendikası Espiye Temsilciliğinde de Başkan Ahmet Yılmaz ve emekli vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Tığlı, emekli vatandaşların her geçen gün katlanarak artan sorunlarını dinledi.
Espiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şeref Kürtün ve Saffet Çelik ile bir araya gelen TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Necati Tığlı, servis şoförlerinin artan sorunları ve servis araçlarında yaş sınırlaması sonucu oluşan mağduriyet ve salgın dönemiyle artan sorunlarını görüştü.Tığlı, son olarak Espiye Genç İşadamları Derneğini ziyaret etti ve derneğin yönetiminde yer alan Hande Memiş, Engin Aktaş ve Yusuf Tiryaki ile buluştu. CHP Milletvekili Tığlı’nın ilçe ziyaretlerinin devam edeceği belirtildi.(YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık