DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

CHP ESPiYE iLÇE TEŞKiLATI BASIN iLE BiR ARAYA GELDi

2 yıl önce
366 kez görüntülendi

CHP ESPiYE iLÇE TEŞKiLATI BASIN iLE BiR ARAYA GELDi
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur basın ile kahvaltıda buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur,Başkan yardımcısı Şafak Çınarlık , yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.
Petro kafede düzenlenen kahvaltıya katılan basın mensuplarına açıklamalarda bulunan CHP Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur; Basın ile buluşmamızın ilk programını düzenleyerek çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Etkin ve kaliteli muhalefet dönemini başlatmış olduk. CHP Espiye ilçe teşkilatı olarak hem ilçemizde hem de il genelinde üzerimize düşen vazife neyse yerine getirmeye hazırız. Giresun’u hep birlikte kalkındırmak için mücadele etmemiz gerekiyor. Espiye ilçemizin birçok konuda geri kaldığını belirtmek istiyorum. Espiye yapılması düşünülen HES ve Kızılkaya madeni ile ilgili çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Çevreye zararlı bu iki projenin iptal edilmesi için CHP olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Bu konu ile ilgili hukuk mücadelesini başlatmış bulunuyoruz. CHP Espiye ilçe yönetimi olarak
bunun mücadelesini vermek için hazırız. Yönetim kurulumuz ile ilçemizin kalkınması için tüm hazırlığımızı yapmış bulunuyoruz. Bugün buraya gelerek bizleri onurlandırdığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bundan sonra CHP Espiye ilçe teşkilatı olarak her ay sizler ile buluşmayı hedefliyoruz’’ dedi. (YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık