DOLAR: 12.9 TL
EURO: 14.7 TL

ÇATAKLI VE ÜNLÜ,AFET BÖLGELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

11 ay önce
3.009 kez görüntülendi

ÇATAKLI VE ÜNLÜ,AFET BÖLGELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Reklam

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun İl Özel İdare Genel Sekreter V ,Mülkiye Başmüfettişi Selçuk Aslan, Espiye ilçe Kaymakam Taner Tengir ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere ile birlikte Espiye ilçelerinde afetten etkilenen yerlerde incelemelerde bulundu.
Bakan Yardımcısı Çataklı, Vali Ünlü ve beraberindeki heyet Espiye ilçelerini ziyaret ederek, 22 Ağustos tarihinde meydana gelen sel felaketinden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Vali Ünlü, ziyaret ve incelemelerle ilgili yaptığı açıklamalarda; “Sel felaketinden sonra azimle sürdürdüğümüz çalışmalarımızı yerinde inceledik. İlçelerimizin geleceğine fayda sağlayacak hizmetleri üretme noktasında tüm gücümüzü kullanıyoruz. İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın İsmail Çataklı ile birlikte durum değerlendirmelerine ve alan incelemelerine devam ediyoruz. İçişleri Bakan Yardımcımız ile birlikte Espiye ilçesinde köy grup yollarında yapılan ve devam eden onarım çalışmalarını yerinde inceledik. Devletimiz her zaman Milletinin hizmetinde” ifadelerini kullandı.
Espiye ilçe Kaymakam Taner Tengir,”İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın İsmail Çataklı, Giresun Valimiz Sayın Enver Ünlü,İl Özel İdare Genel Sekreter V,Mülkiye Başmüfettişi Selçuk Aslan ilçemizde afetten etkilenen yollarımızda incelemede bulundular.Kendilerine yaptığımız çalışmalar hakkında bilgiler arz ettim. Sayın Bakanımıza ve Valimize vermiş oldukları desteklerden dolayı şükranlarımı arz ediyorum”dedi.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık