DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

BODUR:“ESPİYE ERİCEK GRUP YOLU TAMAMEN HASAR GÖRDÜ”

1 yıl önce
4.690 kez görüntülendi

BODUR:“ESPİYE ERİCEK GRUP YOLU TAMAMEN HASAR GÖRDÜ”
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur aşırı yağışdan sonra Espiye -Ericek grup yolunun yine ulaşıma kapandığını söyledi.
Cumhuriyet Halk Partisi Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur aşırı yağışdan sonra kapanan Espiye Grup yolu ile ilgili basın açıklaması yaptı.
Eşref Bodur gerçekleştirmiş olduğu basın açıklamasında şunları söyledi:’’ Her yağmurda kapanan Espiye Ericek grup yolu, bu defa tamamen hasar görerek kapandı. AKP ’nin bu yolu yapması mümkün görünmemektedir. 2.5 ay önce Gelevera vadisi yaşanan afetten sonra, Espiye- Ericek grup yolu uzun süre ulaşıma kapanmıştı. Yıkılan yol geçici olarak ulaşıma açılmıştı. Hasarlı olan Espiye -Ericek grup yolu, iki gündür yağan yağmurdan dolayı, vadide bulunan Hes’lerin kapaklarının açılmasıyla tekrar kullanılamaz duruma geldi. Gümüşdere köyünden itibaren iki gündür ulaşıma kapanarak, 5 köye ve yaylaya ulaşım durmuştur. CHP ilce yönetim kurulu üyelerimizden Avni Cebeci, Ayşe Aydın, Mehmet Piri Tepealan ve Soğukpınar belde kadın kolları başkanımız Fatma Yaltırık ile kapanan yer olan Gümüşdere köyünde incelemelerde bulunarak ,yetkilileri bir kez daha uyarıyoruz. Burası yamalı bohça ile yürümez. Milletin gözünü boyamayın. Buraya kalıcı çözüm yapın’’dedi.
Haber:TANER KARAMAN

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık