DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

BAŞKAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

4 yıl önce
658 kez görüntülendi

BAŞKAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET
Reklam

Belediye Başkanı Mustafa Karadere, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Gazetemizi ziyaret Etti.

Ziyarette Yöremiz Gazetesi imtiyaz sahibi Ziya Gökçe ve çalışanları ile görüşen Başkan Karadere gazete çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.
Karadere, “Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden, halkımızın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olan basın çalışanlarının günü kutlu olsun.

Gazetecilerin çalışma koşullarını düzenleyerek, sosyal haklar sağlayan 212 sayılı yasa 10 Ocak 1961 yılında yürürlüğe girmişti. O tarihten bu yana kutlanan Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilimiz ve ilçemizdeki basın mensubu arkadaşlarımızın gününü kutluyorum. Demokrasinin ve sağlıklı bir toplumun oluşumunda tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medya çok önemli bir yere sahiptir. Yazılı, görsel ve işitsel medyanın yanı sıra, günümüzde yaygınlaşan internet medyası da, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyon üstlenmektedir. Bu bilinçle hareket eden gazetecilerin, halkı bilinçlendirmek, bilgilendirmek için verdikleri mücadele her türlü takdirin üzerindedir” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ziya Gökçe Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye Ak Parti İlçe Yönetiminden Raif Uçar ve Ersin Sarıkaya’ya teşekkürlerini iletti.(Yeliz KABAGÖZ)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık