DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.4 TL

BAŞKAN EYİCE 2 YILINI DEĞERLENDİRDİ

1 yıl önce
267 kez görüntülendi

BAŞKAN EYİCE 2 YILINI DEĞERLENDİRDİ
Reklam

Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Mustafa Eyice 2 Yılda beldemizde neler yaptık, siz değerli halkımızla paylaşmak istedik dedi.
Eyice,”Önce Belediyemizde ki savurganlığı ortadan kaldırdık. Gençlerimize söz verdiğimiz Halı sahayı yaptık. Belediye Hizmet binamızı yaptık ve taşındık.Beldemizde iki bin beş yüz metre istinat duvarı yaptık. Bozuk olan yollarımıza Bin beş yüz metre sıcak asfat çalışması yaptık.Yeni binamızın etrafında çevre düzenleme için üç bin metre kare parke taşı yaptık. Merkez camiyi kapsayacak şekilde yapmaya devam edeceğiz. Belde genelinde yıllardır girilmeyen bahçe yollarının tamamında çalışma yaptık yapmaya da devam etmekteyiz”dedi.
Dört mahallenin dördünde de su çalışmaları yaptıklarını belirten Başkan Eyice,”Mahalle muhtarlarımızın hepsine içme suyu borusu desteği verdik. Camilerimizi de yakinen takip ederek ihtiyaçlarına yardımcı olduk. Okul müdürümüzle görüşmeler yaparak okulumuza yapmamız gereken yardımlarda bulunduk. Ayrıca beldemize bir katkı sunmak amaçlı Kadın Girişimi kooperatifi kurmalarına yardımcı olduk. Beldemiz insanlarına sosyal yardım amaçlı her ramazanda pek çok aileye ulaştık, ulaşmaya da her zaman devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızı da yaparken İlbank kesintisi hariç borçlarımızı da ödedik. Çalışmalarda emeği geçen mesai arkadaşlarıma, Meclis üyelerime, Beldemizi düşünen yanımda duran herkese teşekkür ederim. Yapılanlar Beldemize hayırlı olsun çalışmaktan asla yorulmayacağız “ ifadelerini kullandı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık