DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

BAŞHEKİM KAYAN YENİ GÖREVİNE BAŞLADI

5 yıl önce
3.529 kez görüntülendi

BAŞHEKİM KAYAN YENİ GÖREVİNE BAŞLADI
Reklam

Espiye Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Uzm.Dr.Temel Kayan yeni görevine başladı.
Espiye Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Temel Kayan,” Bizden önceki arkadaşımızın bıraktığı yerden bu görevi alarak daha yükseklere taşımak istiyoruz.Hastane personeli ile çalışarak halkımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya gayret göstereceğiz “ dedi.
Espiye Devlet Hastanesi Başhekimi görevine atanan Uzm.Dr.Temel Kayan Giresun’da doğdu. İlkokulu Espiye Şehit Hüseyin Tahmaz İlköğretim okulunda, Orta ve lise öğrenimini Giresun Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi’nde bitirdi.
2004 yılında girdiği Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2011 yılında mezun oldu. Aynı yıl Espiye Devlet Hastanesinde pratisyen hekim olarak çalışmaya başladı ve 3 ay pratisyen hekim olarak Espiye Devlet Hastanesi Acil Polikliniğinde görev yaptı.
Temmuz 2012- Ocak 2017 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Bölümünde asistan hekim olarak çalışmaya başlayan Kayan, Ocak 2017 de iç hastalıkları uzmanı oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Bölümünde 2014-2015 yılları arasında başasistan olarak görev yaptı. Ocak 2017 yılında Espiye Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları uzman hekimi olarak çalışmaya başladı. Temmuz 2017 ‘de Espiye Devlet Hastanesi Başhekimlik görevine başladı.
Espiye’nin yetiştirdiği hoşgörülü meslek anlayışı ile tanınan ve sevilen uzman doktor Temel Kayan’ın Başhekimlik görevine atanması ilçede sevinçle karşılandı.
Halen Espiye Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları uzman hekimi ve Başhekim olarak göreve devam etmekte, evli ve bir çocuk babası olan Uzm.Dr.Temel Kayan ‘a yeni görevinde başarılar diliyoruz. ( FİKRET BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık