DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

BALIKÇI BARINAĞININ TEMELi ATILDI

4 yıl önce
583 kez görüntülendi

BALIKÇI BARINAĞININ TEMELi ATILDI
Reklam

Balıkçı Barınağının Temeli Kurban Keserek Atıldı.

Espiye İlçesi Adabük mevkiinde deniz alanın doldurulması ile yapılacak olan balıkçı barınağının temel atma töreninde konuşma yapan Başkan  Mustafa Karadere  yaptığı açıklamada ,“ Seçildiğimiz günden  bu yana sizlerden aldığımız yetki ile sizlere hizmet ediyoruz.Bu zamana kadar seçim beyannamelerimizde neyi söz vermişsek eksiği olmadan fazlasıyla sizlerin hizmetine sunduk. Bunlardan birini de bugün hayata geçiriyoruz ”ifadelerine yer  verdi.

Espiye İlçesi Adabük mevkiinde deniz alanın doldurulması ile yapılacak olan balıkçı barınağının temel atma törenine AK Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu,Espiye belediye başkanı Mustafa Karadere ,Espiye Kaymakamı Yusuf Akın,AK Parti ilçe başkanı Ali Küçükaydın,AK Parti gençlik kolları başkanı Samet Önal,AK Parti kadın kolları başkanı Pınar Karaman,partililer ve çok sayıda vatandaşlar katıldılar.
Kurban kesilmesinin ardından kurdele kesilen Temel atma töreninde belediye başkanı Mustafa Karadere muhabirimiz Taner karaman’a yaptığı açıklamada , ‘’ İlçemize kazandırmış olduğumuz balıkçı barınağımız hayırlı uğurlu olsun temel atma törenimize katılan il başkanım Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür ediyorum. İlçemize daha farklı yeni projeler kazandırmaya devam edeceğiz. Espiyemiz gelişiyor, değişiyor.Balıkçı barınağımız vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun’’dedi.(Taner Karaman)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık