DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNİYET GECESİNİ YAPTI

5 yıl önce
1.404 kez görüntülendi

ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNİYET GECESİNİ YAPTI
Reklam

Espiye Anadolu Lisesi ilk mezunlarını verdi. Espiye Anadolu Lisesi 70 Lise son sınıf öğrencisiyle birlikte ilk mezuniyet kutlamasını yaptı. 4 yıllık Espiye Anadolu Lisesi 2013 yılında Espiye de 2. Anadolu lisesi olarak açıldı. Espiye Anadolu Lisesi, ilk mezuniyet programını Espiye Baladın Düğün Salonunda gerçekleştirdi. Espiye Anadolu Lisesinin mezuniyet programı saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başlarken açılış konuşmasını okul Müdürü Ekrem CEBECİ yaptı.

CEBECİ ,”Espiye de 2013 yılından beri eğitim öğretimin içerisindeyiz. İlklerin yeri her zaman başkadır. 2014 yılında başladığım ilk günümü şimdi 3. yılımda mezuniyet coşkusuyla bir kez daha yaşıyorum. Yavrularını bizlere emanet eden velilerimiz de bugün bu gurur ve mutluluğu yaşıyor.4 yılın yükselen yıldızı Espiye Anadolu Lisesi, başarının adresi olmaya devam ediyor. İlk mezuniyet yılımız olması hesabıyla okul, öğretmen ve velilerimizin de desteği ile bu başarıyı yakalamaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin üniversite hayatlarında  ve yaşamların da başarılarının devamını diliyoruz. Gittiğiniz yol, Başarı yolu; Menziliniz Hak ve Adalet olsun. Allah bu yolda Yar ve Yardımcınız olsun” şeklinde konuştu.

70 öğrencinin mezuniyet heyecanı yaşadığı program bayrak ve flama devir teslim töreni ile devam etti. Bu yıl mezun olanlar arasında bulunan Ümmü İNANÇ, Şeyda ÖZDEMİR ve Tuğçe AYDIN okul flamasını ve Türk bayrağını okul öğrencilerinden Neda MELİKOĞLU, Gamze GEÇAL ve Ezgi HOÇUR’a devrettiler. Mezunlar adına ise veda konuşmasını 12/A sınıfı öğrencisi okul birincisi Ümmü İNANÇ yaptı. Okul öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı lise yıllarına ait fotoğraflardan oluşan sunum yapıldı. Öğretmen ve öğrenciler tarafından survivor adası mezuniyet gecesine uyarlandı. Öğrencilerden bazıları anılarını dile getirdiler.
Düzenlenen diploma töreni ve ilk üçe giren öğrencilere plaket, çiçek verilmesinin ardından muhteşem gösteri eşliğinde kep atma seremonisi de yapıldı.

Okul Müdürü Ekrem CEBECİ, “Destekten dolayı Kaymakam Sultan DOĞRU’ya ve Belediye Başkanı Mustafa KARADERE’ye ayrıca muhteşem mezuniyet gecesine emek vererek başarılı bir organizasyonla öğrencilerini gururla uğurlayan Espiye Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Helim CEBECİ’ye Sunuculuk yapan Sema KAYA VE Metin ÖZTÜRK’e, Kurgu, dizayn, sunum ve fotoğraf çekiminde Selami ŞAVLIYILDIZ ve Tuğba GÜNEŞ’e, Programın hazırlanmasında emeği geçen Ayşe DUTÇU, Özgül ŞİMŞEK UZUN, İsmail UZUN, Murat GÖZAÇAN, Sezai ŞAHAN, Vildan AKTAŞ, Hasan CÜCE, Burcu ACAR’a  Okul Aile Birliğine, yardımcı personellerimize teşekkür ederek, mezun olan öğrencilerde başarılar diledi. (YGHS )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık