DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

ALTUNTAŞ,MENTAL YORGUNLUĞUN FARKINDAYIM

5 yıl önce
604 kez görüntülendi

ALTUNTAŞ,MENTAL YORGUNLUĞUN FARKINDAYIM
Reklam

Bir dönem Espiye AK Parti ilçe başkanlığı yapan Murat Altuntaş,AK Parti ilçe teşkilatı ve Belediye yönetiminin mental yorgunluk içinde olduğunu söyledi.

Altuntaş yaptığı açıklama da,”Belediye’nin sokaktan uzak,muhtarlardan uzak,vatandaşın sorununu çözemeyen,esnafını dikkate almayan,hep aynı kişiler tarafından yönetildiğini, ilçemizin artık birlik ve beraberliği sağlayacak bir lidere ihtiyacı var” olduğunu ifade etti.

Altuntaş,Espiye’deki,işçi ve memur alımlarında eşit davranılmadığını,fakir aile çocuklarına sahip çıkılmadığını,ancak aileye yakın kişilerin çocuklarının işe girdiğini ihtiyacı olan gençlere ise yardım edilmediğini vurguladı.

Düğün ve cenaze ziyaretlerinde fotoğraf çektirmeyle siyaset yapılmaz diyen Altuntaş,Esnafın derdi soruluyor mu?Hayır.Muhtara sahip çıkılıyor mu? Hayır.O zaman o koltukta oturmaya gerek var mı?Yatırımlar nerde,verilen sözler nerde?Hepsi boş.Belediye 4 kişi ile yönetilmekte,her yerde aynı adamlar,bu zafiyet bitmeli halk değişim istiyor.Bende bu halkın sesini dinleyerek AK Partiden belediye başkanlığına yürümeye karar verdim.

Ayrıca ilçemize her konuda yardımcı olan Sn.Bakanım Nurettin Canikli’ye şükranlarımı sunuyorum.Son olarak değişim şart diyorum.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık