DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

ALTUNTAŞ ”DEĞİŞİMİN YÜZÜ OLMAK İSTİYORUM”

4 yıl önce
651 kez görüntülendi

ALTUNTAŞ ”DEĞİŞİMİN YÜZÜ OLMAK İSTİYORUM”
Reklam

Murat Altuntaş AK Partiden Belediye Başkan aday Adaylığını Açıkladı.

AK Partinin bir dönem ilçe başkanlığını yapan İlçenin sevilen sayılan simalarından iş adamı,Öğretmen,yönetici Murat Altuntaş AK Partiden Espiye Belediye başkan aday adaylığını açıkladı.
AK Partide başkanlık yaptığı dönemde teşkilat ve Halk tarafından sevilen bir profil bırakan Altuntaş” İlçede artık değişim olması gerektiğini halkı kucaklayan sahip çıkan esnafın derdine derman olan,işçi alımlarında Adil olan,fakirin fukaranın yanında olan ,ilçenin başta eğitim olmak üzere diğer sorunları ile birlikte çözüm üreten,halkı kucaklayan ,İnsanları ayrıştırmayan ,Espiye’yi parkları ve bahçeleri ile yaşanabilir bir modern şehir yapmayı hedeflediğini ”söyledi.
Murat Altuntaş Kimdir?
10.05.1975 yılında Espiye Adabük mahallesinde dünyaya gelen ve eğitimini sırasıyla Adabük ilkokulu, İ.H. Orta okulu ve Lisesi ,Muğla üniversitesi Harita Kadastro meslek yüksek okulunu bitirdikten sonra Atatürk Üniversitesi Fizik Öğretmenliği bölümünü bitirmiştir. İleri düzeyde İngilizce bilen Altuntaş evli ve iki çocuk babasıdır.
İlçemizde 15 yıl dershane müdürlüğü ve öğretmenliği yapan Belediye Başkan aday adayı Altuntaş halen ticari faaliyetini FA-MU isimli bir restaurant ve Öğrenci yurdu işletmeciliğiyle devam etmektedir.(YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık