DOLAR: 16.3 TL
EURO: 17.4 TL

ALAY KOMUTANINDAN ZiYARET

1 yıl önce
296 kez görüntülendi

ALAY KOMUTANINDAN ZiYARET
Reklam

Giresun Alay Komutanı Albay Muhammet Sevinç ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan, Belediye Başkanı Mustafa Karadere’yi ziyaret ettiler.
Ziyarette,Alay Komutanı Albay Muhammet Sevinç, Başkan Karadere’ye “9. Komando Tugayı 2. Komando Tabur Komutanlığı” tarafından hazırlanan Teşekkür Belgesini takdim etti.
Alay Komutanı Albay Muhammet Sevinç, ” Görev yaptığımız süre içerisinde, birliğimize yapmış olduğunuz katkıların anlamı bizim için çok değerlidir. Yaptıklarınız maddi katkının ötesinde, personelimize manevi güç de vermiş; Ordu-Millet bilincinin en güzel örneğini teşkil etmiştir. Personel yalnız olmadığını hissetmiş, sizlerden aldığı güçle vazifesini başarmak için daha çok çalışmıştır. Sizlere, eşsiz katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım.” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Karadere’ de ” Devletimiz ve milletimizin huzurunu sağlamak için gece gündüz demeden cansiparene çalışan güvenlik güçlerimizin her daim yanındayız. Allah tüm güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun. Nazik ziyaretinizden fevkalade memnun kaldım Şükranlarımı sunuyorum.” dedi.(YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık