DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

AKIN VE KARADERE KÖY ZİYARETİ YAPTI

4 yıl önce
583 kez görüntülendi

AKIN VE KARADERE KÖY ZİYARETİ YAPTI
Reklam

Espiye Kaymakamı Yusuf Akın ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Avluca, Bahceçik ve Güneyköy Köyünde yaşayan vatandaşları ziyaret ederek, sorunlarını dinlediler.
Daire amirleri ile birlikte köylerde yaşayan vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaymakam Akın ve Başkan Karadere, çözülmesi gereken sorunların giderileceğini belirttiler.

Belediye Başkanı Mustafa Karadere, amaçlarının Köy halkının huzur ve mutluluğu için çalıştıklarını onlara hissettirmek için vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, köyde yardıma muhtaç ailelere gerekli yardımlarda bulunacaklarını ve güzel projeler uygulayarak halkımıza en iyi hizmeti sunacaklarını dile getirerek, vatandaşların sorun ve taleplerini ivedilikle çözeceklerini belirtti.
Kaymakam Akın, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak halk ile kaynaşma ortamı oluşturduklarını ve bu durumdan duyduğu memnuniyetini ifade ederek vatandaşların istekleri hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını söyledi.
Vatandaşlar ise, İlçe Kaymakamı Yusuf Akın ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye köylerine yapmış olduğu ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, teşekkür ettiler.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık