DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

AKADEMİ FUTBOL OKULU ÖĞRENCİLERİNİN SİNEMA KEYFİ

3 yıl önce
794 kez görüntülendi

AKADEMİ FUTBOL OKULU ÖĞRENCİLERİNİN SİNEMA KEYFİ
Reklam

Espiye Akademi Futbol Okulu öğrencileri hafta sonu Giresun da Sinema keyfi yaşadı.Öğrenciler “Kafalar Karışık” filmini başta Antrenörleri Tuncer Önal olmak üzere hep birlikte izlediler.

Akademi Futbol Okulu Sorumlusu ve Antrenörü Tuncer Önal, “Okulun futbol çalışmalarının dönem boyunca devam edeceğini yoğun talep olursa yaz sezonunda da devam etmek istediklerini söyledi.Şu an eğitim verdiğimiz öğrencilerimizle hafta sonu stresten uzaklaşmak güzel ve eğlenceli vakit geçirmek adına ailelerin de onayı ile birlikte mutlu anlar geçirdiklerini belirtti.

Önal, “Biz çocuklarda futbol bilgisinin yanında evde ailesiyle okulda öğretmen ve arkadaşlarıyla uyumlu olmaları gerektiğini söylüyoruz, çünkü toplumun temel hedefi bunu gerektiriyor.Vermiş olduğumuz eğitimin çocukların çevreyle uyumuna da ciddi anlamda katkı sağlamasını istiyoruz.

Futbolun yanında sosyal ve kültürel etkinliklere de önem verdiklerini belirten Önal,Çocukları hafta sonunda sosyal etkinlik kapsamında Sinema filmi izletip daha sonra da çocuklara hamburger menü yedirip oyun oynamaya götürdük.Gayet keyifli ve mutlu anlara sahne oldu,hep birlikte güzel vakit geçirip eğlendik” diye konuştu.

8-12 yaş arası 40’a yakın öğrencinin bulunduğu Futbol Okulun da özellikle ailelerin desteği olduğunu ifade eden Önal,Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye ve Kulüp başkanı Emin Özdemir’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.(Yeliz KABAGÖZ)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık