DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

AK PARTİ’NİN ZAFERİ COŞKUYLA KUTLANDI

4 yıl önce
656 kez görüntülendi

AK PARTİ’NİN ZAFERİ COŞKUYLA KUTLANDI
Reklam

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri sonuçlarının ardından Espiye’de vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin zaferini büyük bir coşku ile kutladı.

Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından sokaklara taşan Espiyeli vatandaşlar araçlarıyla konvoy oluşturdular. Korna sesleri ve attıkları sloganlarla Espiye sokaklarını inleten vatandaşlar kutlamalara Espiye Pazar yeri meydanında devam etti.

Kent Meydanındaki kutlamalara Espiye Belediye Başkanı Mustafa KARADERE İlçe Başkanı Ali KÜÇÜKAYDIN,İl Genel meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile Gençlik ve Kadın Kolları yöneticileri de katıldı.
Meydana kurulan platformdan Espiyeli Vatandaşlara teşekkür ederek sözlerine başlayan KARADERE,“Allah’ın izniyle seçimin başından beri söylüyorduk. İkinci tur hayali kuranlar hiç boşu boşuna hayal peşinde koşmayın diyorduk ve hamdolsun milletimiz bizi yine yanıltmadı.Bu sonuçlara göre sorumluluğumuz bir kat daha artı Espiyeli Vatandaşlarımıza hizmet etmekten gurur duyuyorum herkese teşekkür ederiz”dedi.
AK Parti İlçe Başkanı Ali KÜÇÜKAYDIN ise, “Espiyeli gelecek günlere daha güzel bir şekilde devam ediyor, teşekkürler Espiye, teşekkürler Türkiye. Kazanan istikrar oldu, kazanan Espiye oldu, kazanan Türkiye oldu, Allah sizden razı olsun. Kazanan Cumhur İttifakı oldu, kazanan adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan oldu. Cumhur ittifakı neydi, Yenikapı ruhuydu, yeni Türkiye’nin yeniden inşa etmenin adresiydi. Bu nedenle Devlet Bahçeli’ye ülkücü kardeşlerime de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık