DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

AK PARTi TEŞKiLATI KONGREYE KATILDI

1 yıl önce
650 kez görüntülendi

AK PARTi TEŞKiLATI KONGREYE KATILDI
Reklam

AK Parti Espiye ilçe Teşkilatı, AK Parti Espiye Kadın Kolları, AK Parti Espiye Gençlik Kolları ile AK Parti Soğukpınar belde teşkilatı Ankara’da yapılan 7.Olağan Kongresine katıldılar.
AK Parti Espiye ilçe Başkanı Ali Küçükaydın, AK Parti 7.Olağan Kongresine Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, AK Parti Espiye ilçe Teşkilatı, AK Parti Espiye Kadın Kolları, AK Parti Espiye Gençlik Kolları ile AK Parti Soğukpınar belde teşkilatı Ankara’da yapılan 7.Olağan Kongresine katıldıklarını söyledi.
3. Kez kongreye katıldığını, kış ve pandemi şartlarında yapılan en büyük kongre olduğunu ifade eden AK Parti Espiye ilçe Başkanı Ali Küçükaydın, “Türkiye’yi 2023 ardından da 2053 vizyonuna 21 yüz yılı ve ötesini kuşatacak büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa edecek kadrolar Ak Parti kadrolarıdır” dedi.
Küçükaydın, AK Parti 7.Olağan Kongresinde MKYK’ya seçilen hemşerimiz AK Parti İstanbul milletvekili Nurettin Canikli ile hemşehrimiz arkadaşımız dostumuz Ahmet Gündoğdu’yu tebrik etti.
Kötü kış şartlarında, 7.Olağan kongreye katıldıklarını, belirten Küçükaydın, kongrenin Milletimize ve Ülkemize hayırlı olmasını diledi.(YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık