DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

AHMET YENiLMEZ TiYATRO OYUNU

3 yıl önce
415 kez görüntülendi

AHMET YENiLMEZ TiYATRO OYUNU
Reklam

Tiyatro Oyuncusu “Ahmet Yenilmez’in gösterisi büyük ilgi gördü.
ÇPL davetlisi olarak Espiye’ye gelen ünlü tiyatro oyuncusu Ahmet Yenilmez, geleneksel “meddah” adlı tek kişilik tiyatro oyununu sahneledi.
Espiye Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Aile birliği tarafından, kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde Okul konferans Salonu’nda öğrencilere ve vatandaşlara etkinlik düzenlendi.
Etkinliğe, Espiye Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk, Tirebolu Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz Tirebolu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Muammer Şimşek ve Yücel Sarıoğlu vatandaşlar katıldı.
Ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez, tek kişilik “Meddah” adlı tiyatro oyununda, güncel konulara değinerek yaptığı esprilerle izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.
Ahmet Yenilmez oyun içerisinde anne, baba, öğrenci ve öğretmen rollerini canlandırarak, izleyicilerden büyük alkış aldı.
Deli Yürek, Ekmek Teknesi ve Acı Hayat gibi televizyon dizilerinde rol alan tiyatro sanatçısı, Espiye’de sahne aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etti.
1986 Yılında Kırılan Güller adında Tiyatro oyunu ile ilk gelişi olduğunu hatırlatan Yenilmez, “Espiye ve Espiye insanını gerçekten çok seviyorum” dedi.
Espiye Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği tarafından Tiyatro Oyuncusu Ahmet Yenilmez’e plaket verildi.
Espiye Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Deniz Aldemir, Tiyatro Oyuncusu Ahmet Yenilmez’e, gösteriye katılan davetlilere, yetkililere ve belediye başkanı Mustafa Karadere’ye teşkkür etti.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık