DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

ADAYLAR ÖNCELİKLE ‘AK PARTİLİ’ OLMALI

4 yıl önce
561 kez görüntülendi

ADAYLAR ÖNCELİKLE ‘AK PARTİLİ’ OLMALI
Reklam

Ak Parti Espiye İlçe Başkanı Ali KÜÇÜKAYDIN,geçen hafta ‘ İlçe Başkanları İstişare Toplantısı ‘ için tüm İlçe Başkanları ile beraber Ankara’da bir araya geldi.

Türkiye genelindeki İlçe Başkanlarının yarısının katıldığı 1. Grup istişare toplantısında , Genel Başkan Yardımcıları ile çeşitli görüşmelerde bulundular.
Küçükaydın,Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer ÇELİK ve Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan KANDEMİR ile istişare imkanı buldu.
İki gün boyunca süren Divana Başkanlık Yapan Teşkilat Başkanı Erkan KANDEMİR toplantıya katılan İlçe Başkanlarına şu mesajı verdi:”

“- Adayların öncelikle ‘AK PARTİLİ OLMASI’ gerektiğini belirterek parti aleyhine çalışan , sosyal medyada seçilmiş Belediye Başkanı aleyhine yazı yazan, yorum yapan, Belediye Başkanını 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Seçimde yıpratmaya çalışan aday adayları kesinlikle aday gösterilmeyecektir . İlçe Başkanları bu gibi kişileri teşkilata bildirmelidir.
Hiçbir aday adayı görev yapan Belediye Başkanı aleyhine çalışıp, karalama yapmamalı. Biz bu kişileri aday yapamayız” ifadelerini kullandı.
İlçe Başkanı Ali KÜÇÜKAYDIN, Teşkilat Başkanı Erkan KANDEMİR ile özel olarak ikili de görüşerek,Espiye deki Yerel Seçimler hakkında istişarelerde bulundular.
KÜÇÜKAYDIN, önümüzdeki günlerde , yerel seçim takviminin de belirleneceğini de belirtti.
Toplantının kapanış konuşmasında Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN , İlçe Başkanlarına hitaben ‘ Sizler Bizim Her şeyimiz siniz ‘ diyerek ‘İlk günkü aşkla , tevazu , samimiyet ve gayret ile’ milletimizin takdirini kazanmaya devam edeceğiz diyerek konuşmasını bitirdi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık