DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

AD LİSESİ’NİN İFTAR YEMEĞİ VE MEZUNİYETİ

4 yıl önce
532 kez görüntülendi

AD LİSESİ’NİN İFTAR YEMEĞİ VE MEZUNİYETİ
Reklam

Espiye Anadolu Lisesi öğrencileri için iftar yemeği ve mezuniyet töreni düzenlendi.
Mavi Yeşil Restaurantta düzenlenen törende 12. Sınıf öğrencileri ve velileriyle yapılan iftarın ardından, kep atarak mezuniyetlerini kutlandı.
Okul Müdürü Ekrem CEBECİ, törende yaptığı konuşmada, öğrencileri mezun etmenin onuru ve gururunu yaşadıklarını söyledi. Öğrenciler ile çok güzel yıllar geçirdiklerini ifade eden CEBECİ, öğrencilerden ayrılmanın üzüntüsünü de yaşadıklarını belirtti. Görev yaptığı süre boyunca her yıl öğrencilerin mezuniyetine şahitlik yaptığını anlatan CEBECİ, öğrencilere yaklaşmakta olan YKS sınavında ve bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.CEBECİ, iftar yemeği ve mezuniyet töreninin düzenlenmesinde maddi ve manevi açıdan desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Mustafa KARADERE’ye ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÖZTÜRK’e, Okul Aile Birliği Başkanı Metin MELİKOĞLU’na, programın hazırlanmasında ve yapılmasında görev alan tüm öğretmenlere teşekkür etti.
Daha sonra okul birincisi Özge UZUN da mezun olan öğrenciler adına konuşma yaptı. Bayrak flama devir teslim töreni, okulun ilk üç derecesini yapan öğrencilere plaket verilmesinin ardından okul kütüğüne okul birincisi Özge UZUN tarafından birincilik levhası çakıldı. Tören, öğrencilere mezuniyet belgesi verilmesi ve kep atılmasıyla sona erdi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık