DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

4. ŞUBE HİZMETTE

3 yıl önce
393 kez görüntülendi

4. ŞUBE HİZMETTE
Reklam

Salihoğulları Çınar Market 4.cü Şubesini Boncukcu Mahallesinde hizmete açtı.

Açılış konuşmasını yapan Salihoğulları Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Sarıkaya,”1985 yılında gıda bayilikleriyle başlayan sürecimiz, 2016 yılında Çınar markasına dönüştü. Sektörde elde ettiğimiz tecrübe ve sizlerin de destekleriyle 2016 yılında Karadere yolundaki şubemizi açtık. Sonra Kemal Şahan Caddesi Üzerinde şube açtık.Bugünde Boncukçu mahallesi mağazamızın açılışını yaptık. 4 Market Şubemiz ve 1 Fırın olmak üzere 120 kişiye istihdam sağlayarak kazancımızı müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.Ayrıca açılışa özel 4 Şubemizde indirim bir hafta boyunca devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Açılışta bir konuşmada Belediye başkanı Mustafa Karadere yaptı.Espiye’nin gün geçtikte geliştiğini söyleyerek,” Espiyemiz gelişiyor güzelleşiyor. İlçemize böyle güzel bir tesis kazandıranlara teşekkür ediyorum.İnşallah daha farklı ilçelerde Çınar market olarak yeni şubeler açarlar. Allah böyle helalinden kazanmayı amaçlayan dostlarımıza daha çok versin.Bu anlayış içerisinde böyle güzel müesseseler hayatımıza yön verecektir” dedi.
Açılışa vatandaşların yanı sıra,Kaymakam Dede Musa Baştürk,Belediye Başkanı Mustafa Karadere,Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Mustafa Eyice,İlçe Müftüsü Yavuz Koçak,il ve ilçe Meclis Üyeleri ile vatandaşlar katıldılar.(Ahmet TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık