DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

TDV’DEN SELZEDELERE ET YARDIMI

2 yıl önce
1.822 kez görüntülendi

TDV’DEN SELZEDELERE ET YARDIMI
Reklam

Türkiye Diyanet Vakfı ‘ndan Espiye’deki 161 selzedeye yardım eli uzandı.Türkiye Diyanet Vakfı tarafından kesilen kurban etlerinin dağıtımı Espiye’de yapıldı.
Türkiye Diyanet Vakfı tarafından kesilen ve Espiye ilçesine gönderilen 750 kg kurban etlerin din görevlileri tarafından 161 aileye dağıtımının yapıldığını belirten Espiye ilçe Müftüsü, T.D.V. Espiye Şube Başkanı Yavuz Koçak, Diyanet Vakfı tarafından gönderilen etlerin Espiye’de selden zarar gören ve yardıma muhtaç mağdur ailelere dağıtıldığını belirtti.
22 Ağustos’ta meydana gelen sel felaketinden etkilenen Espiye ilçesine bağlı bağlı Köylerde incelemelerde bulunan İlçe Müftüsü Koçak, “Vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum. Şehit düşen askerlerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Kayıplarımızın bir an önce bulunmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Rabbim milletimizi her türlü afetten muhafaza eylesin, bir daha göstermesin.” ifadelerini kullandı.
Müftü Koçak, Bu zor günde selden etkilenen ve yardıma muhtaç vatandaşların yardımına koşan Diyanet Vakfı yetkililerine ve Espiye ilçe müftülük personeline teşekkür etti.
(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık