DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ DUALARLA ANILDI

4 yıl önce
548 kez görüntülendi

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ DUALARLA ANILDI
Reklam

Espiye ilçesinde Sarıkamış şehitleri dualarla anıldı.Cibril Mahallesi camiinde Yatsı Namazı sonrası Sarıkamış Harekatı’nın 103’üncü yılında, Rus kuvvetlerini püskürtmek isterken, aşırı soğuk ve tipiye yenik düşüp şehit olan askerler ve tüm şehitler için Kuranı Kerim okunarak, dua yapıldı.
Cibril Mahallesi camiinde düzenlenen anma programına Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, Başkan Yardımcısı Ali Kemal Akkaya, belediye meclis üyesi Rasim Kırca,AK Parti ilçe Başkanı Ali Küçükaydın, İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, din görevlileri ile çok sayıda vatandaşlar katıldı.
Espiye İlçe Müftüsü Yavuz Koçak,Yatsı namazı kıldırdı,Kuranı Kerim okudu, sohbet ederek, tüm şehitler için dua yaptı. Din görevlileri tarafından da Kuranı Kerim ,ilahi ve kasideler okundu. Programa katılanlara yemek ikram edildi.
İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, Cibril mahalle ve cevre köylerden gelen personelle bir araya gelerek , yapılan ve yapılacak hizmetler ile sorunlar ve çözümleri hakkında istişarede bulundu. Espiye İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, Bu programı hazırlayan cami görevlilerine teşekkür etti.
Cibril Mahallesi Cami İmam Hatibi Sezayi Hoçur, “Cami ve Gençlik Buluşması” ve Sarıkamış Şehitlerini anma programına katılan Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye , İlçe Müftüsü Yavuz Koçak’a, başkan Yardımcısı Ali Kemal Akkaya’ya, belediye meclis üyesi Rasim Kırca’ya ,AK Parti ilçe Başkanı Ali Küçükaydın’a, din görevlilerine ve vatandaşlara teşekkür etti.(FİKRET BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık